Wynn's Diesel Turbo Cleaner 500 ml

balení 500ml, prémiový produkt. Přísada do nafty, čištění turbodmychadla.    VLASTNOSTI: * Produkt vyvinutý pro čištění a odblokování turbodnychadel. * Odstraňuje...
Garantovaný nákup z Dufy.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 2 400 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 7 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 3 689 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta109 Kč90 % • 297 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč100 % • 928 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč97 % • 15 806 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč96 % • 1 726 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč94 % • 8 003 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta30 Kč97 % • 2 659 recenzíDalší informace

Použití aditiva
do nafty
Objem
0.5 l

• , zakoupeno v Motoil.cz

• Po aplikaci se změnil zvukový projev motoru. Je zřejmé, že došlo k odstranění úsad. Přípravek používám již delší dobu na různých typech aut se vznětovými motory vždy se stejným pozitivním efektem.

dporučuji použití, zejména před STK

• , zakoupeno v MOTORA

• Po nalytí čističe do plné nádrže se efekt nečekaně dostavil po několika ujetých metrech. Motor začal brutálně tahat a jeho reakce na plynový pedál šílený. Volil jsem tuto možnost,než draze platit za čištění turba,egr ventilu , sání a katalizátoru. Mám 23 let starou Fabii 1,9 tdi 74 kw s pd systémem a od Wynn´su již používám i adityvum a nidky mně nezklamalo spíše překvapilo jak funguje. Osobně doporučuji čistič turba
  • , zakoupeno v MOTORA

Zdá se, že to pomohlo a turbo přestalo padat do nouzaku. Nutno opakovat.....

Použití aditiva
do nafty
Objem
0.5 l

balení 500ml, prémiový produkt. Přísada do nafty, čištění turbodmychadla.

VLASTNOSTI:

• Produkt vyvinutý pro čištění a odblokování turbodnychadel.
  • Odstraňuje karbonové usazeniny a uvolní zalepené lopatky a to bez demontáže.
  • Odstraňuje zbytky z katalyzátoru a dobře čistí EGR ventil.
  • Zlepšuje spalování, výkon motoru a snižuje emise pevných částic.
  • Prodližuje životnost turbodmychadla.
  • Je určen pro všechny naftové motory.

NÁVOD:

• Nalít do naftové nádrže.
  • Obsah lahvičky ošetří minimálně 40 litrů nafty.

PARAMETRY

Značka | Wynns

Objem balení | 0,5 litru

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Motoil.cz

dporučuji použití, zejména před STK

• , zakoupeno v MOTORA

Zdá se, že to pomohlo a turbo přestalo padat do nouzaku. Nutno opakovat.....

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Autodíly PEMA

dobry funguje

• jednoduchá aplikace

Aplikováno do prakticky prázdné nádrže, dle návodu dotankováno 40 litrů nafty, najezdil jsem na to cca 500 km, nepozoruji naprosto žádný pozitivní účinek (turbo stále občasně po větším přidání plynu vypadává). Dle mého názoru jsou to vyhozené peníze.

• , zakoupeno v Bonatrade

• -
    • +
  • , zakoupeno v Oleje-PEMA.cz

• dobré nalévací hrdlo
    • Po půl roce užívání jsem i tak neprošel na emisích. Musel jsem použít VIF

• rozhýbe zatuhlé turbo
    • návrat správných tlaků a sensory vám dají pokoj
    • nouzáky v tahu téměř zmizí
    • zrovna aplikované aditivum znatelně zvyšuje výkon a snižuje spotřebu
    • chce to používat pravidelně jednou za čas
    • jenom si oddálíte nutnost udělat repas turba

Koupil jsem Jeep Patriot se zatuhlým turbem a zaneseným EGR ventilem. Ventil jsem si nechal vyčistit ale na turbo se mi nechce zatim sahat. Diagnostika mi hlásí špatné tlaky vycházející z turba. Regulační ventil je v pořádku. Prostě tam je zkarbonizovaný olej a další bordel a nefunuje to jak má.
    Nejlepší je najet s aditivem v nádrži nějakou větší vzdálenost, kde musíte táhnout do kopce. Jet na trochu vyšší otáčky, aby se to tam všechno vypálilo a po dojezdu nechat běžet motor na volnoběh. Což dělejte vždycky, at' se vám ochladí a netvoří zbytečnej bordel v turbu. Jsou tam vážně vysoké teploty.
    Já jsem s aditivem spokojenej. Dělá vám radost, když cítíte, že na to motor reaguje a síla auta se vám postupně zvyšuje. Ovšem jednou se repasu nevyhnu. Dokud to půjde, tak jednou za půl roku koupim dvě lahvičky a dam si dvě nádrže. Ovšem pouze když budu vědět, že jedu nějakou dálku, aby se to řádně vypálilo.

• , zakoupeno v prodejoleju.cz

• Zatím s přípravkem ujeto cca 30km a turbo se začíná chytat.

• Turbo zase šlape,takže doporucuji